sobota, 6 grudnia 2014

ŚWIĄTECZNA ŚWIECA – CHRISTMAS CANDLEŚwięta coraz bliżej, oprócz bombek na choinkę, nieodłącznym elementem tych Świąt są też ozdoby na stół i dziś przyszedł czas na świeczkę. Cudny motyw, ale ponieważ jest to papier do decoupage’u, a nie serwetka, to bez medium do świec się nie obyło ;) obrazek gdzieniegdzie ozdobiony jest złotą porporiną (co niestety jest niewidoczne na zdjęciu, ale bardzo ładnie się skrzy :) ), dzięki czemu mimo kolorystyki nie do końca świątecznej, odnajdzie się jako ozdoba na stole wśród dwunastu potraw, gdy nadejdzie czas. U góry granica pomiędzy papierem a świeczką zasłonięta została szpagatem, a linia ta złamana kremową różyczką, dopełniającą całości.

Christmas is comming and besides baubles, I decided to show you today Christmas candle. Beautiful theme, but because it’s decoupage paper (not napkin), I needed to use candle podge to glue the picture to the candle. For Christmas effect I added some porporina (so it sparkles a lot which unfortunately is invisible in the photo), twine and at the end – crème rose.  Zgłaszam świecę do wyzwania Craft Szafy #49: Fotoinspiracja
Zdjęcie, tytułowa Fotoinspiracja ma niesamowity klimat: lekkość, piękna, delikatna kolorystyka – świetne źródło inspiracji nawet dla świątecznych prac :)

This candle takes part in Craft Szafa ‘s challenge#49:Foto inspiration :)

http://craft-szafa.blogspot.com/2014/11/wyzwanie49-challenge49.htmlPowyższa inspiracja w połączeniu z zadaniem tego muzycznego wyzwania :)


http://scrapek.blogspot.com/2014/11/listopadowe-wyzwanie-nr-32-swiateczna.html

Moja świeca zdobyła wyróżnienie w wyzwaniu Craft szafy :)
http://craft-szafa.blogspot.com/2014/12/zwyciezca-wyzwania49-winner-challenge49.html

12 komentarzy:

 1. Pięknie ozdobiona świeca, będzie wspaniałym świątecznym dodatkiem. Dziękuję za udział w wyzwaniu Scrapka, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Niezwykła i klimatyczna świeca :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Craft Szafy!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna praca. Na pewno będzie się pięknie prezentować na świątecznym stole. Dzięki za udział w wyzwaniu na blogu Craft Szafa:)

  OdpowiedzUsuń
 4. piękne, dziękuję za udział w wyzwaniu Craft Szafy

  OdpowiedzUsuń
 5. ciekawa interpretacja naszego zdjęcia :)
  dzięki za wspólną zabawę z Craft Szafą

  OdpowiedzUsuń