czwartek, 4 grudnia 2014

PTAKI W ZAMIECI ŚNIEŻNEJ: WYZWANIE PŁATEK ŚNIEGU - BIRDS IN A BLIZZARD: SNOWFLAKE CHALLENGEOstatnia jak na razie bombka w tym roku. Motyw ptaków wypróbowany już raz na wcześniejszej pracy – pudełeczku-kuli, które zamieszczę niebawem. Tak jak pisałam, decoupagem zajmuję się od dość dawna, a więc trochę się tego uzbierało ;) 

The last Christmas bauble this year (for now). Birds theme tested on metal box I made some time ago and hope to show you soon :)Zgłaszam bombkę do III wyzwania Decu Style: płatek śniegu :)
Może na pierwszy rzut oka nie widać tu płatka śniegu, ale białe tło ewidentnie przywodzi na myśl śnieg, na tle którego znalazły się wróbelki, które próbują umknąć szalejącej śnieżycy. W kontraście z czerwoną wstążką, która podkreśla czerwień kwiatów, wyczuwa się świąteczny nastrój – taką mam przynajmniej nadzieję ;) 

This ball takes part in Decu Style‘s challenge III: snowflake :)
Maybe snowflake isn’t so obvious at the first glance, but white background definitely looks like snow which becomes the background for sparrows trying to get away from the blizzard. Contrast between snow-white background and red ribbon (which emphasizes reddish tones of flowers) makes Christmas atmosphere visible here – at least I hope so ;)

 III WYZWANIE: płatek śniegu


2 komentarze:

 1. Dziękuję za zgłoszenie pracy do wyzwania.
  Obroniłaś się w opisie :) Trochę kwitnące kwiaty zostały zaskoczone tym śniegiem ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za możliwość wzięcia udziału:)
   Z tym śniegiem trochę tak u nas jest - grudzień i ani śladu, pewnie przyjdzie w kwietniu, kiedy niektóre kwiaty już zdążą zakwitnąć :D

   Usuń